Mega Trans d.o.o Visoko oglas za posao: Dispečer u internacionalnom transportu (m/ž)

Kompanija MEGA TRANS d.o.o Visoko je osnovana 2000 godine. Osnovna djelatnost kompanije je pružanje logističkih usluga uključujući transport, skladištenje, distribuciju, carinjenje, djelatnost konsaltinga na izradi fizibiliti studija, te konsalting u oblasti optimizacije logističkih procesa i troškova.

Usljed povećanja obima poslovanja tražimo ambicioznu i motiviranu osobu spremnu za nove izazove i rad u dinamičnom okruženju koja će upotpuniti naš mlad i kreativan tim!

Opis posla:

  • Planiranje transporta
  • Komunikacija i unapređenje odnosa sa klijentima
  • Vođenje evidencije o radnim satima i odmorima mobilnih radnika
  • Ažurno vođenje evidencije voznog parka
  • Dnevna komunikacija sa vozačima
  • Rad u WMS (fleet management)
  • Rad sa digitalnim kartama

Uslovi:

  • OBAVEZNO radno iskustvo na poslovima dispečera u internacionalnom transportu od minimalno 1 godinu ili vozača u internacionalnom transportu minimalno 3 godine.
  • Aktivno poznavanje minimalno jednog stranog jezika, poznavanje više jezika poželjno
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Motiviranost, spremnost na rad u dinamičnom okruženju i timski rad
  • Spremnost na prekovremeni rad
  • Komunikativnost
  • Minimalno SSS, formalno obrazovanje u saobraćaju poželjno, nije neophodno
  • Spremnost na učenje i usavršavanje
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno poznavanje osnovnih sklopova automobila, načina rada motora, autoelektrike / elektronike.

Nudimo Vam dinamično radno okruženje, mogućnost napredovanja, fleksibilno radno vrijeme i stimulativna primanja u skladu sa radnim učinkom.

Ukoliko ste motivirani, ambiciozni i preduzetni ovo može biti idealan posao za Vas, bez obzira na Vaše stručno osposobljenje i edukaciju!

Prijave koje ne ispunjavaju uslove neće biti razmatrane.
Lokacija:Visoko
Broj pozicija:1
Datum objave:08.06.2017.
Trajanje oglasa:30 dana (ističe 08.07.2017.)