Mininogometaši BiH pobjedom otvorili Europsko prvenstvo

Mininogometna reprezentacija BiH je ubjedljivom pobjedom nad Italijom započela Europsko prvenstvo u mininogometu.

Naši reprezentativci su rezultatom 4:0 savladali mininogometaše Italije. Vujica je u 13. minuti doveo naš tim u prednost, a tri minute kasnije Đotlo je udvostručio prednost. Tim rezultatom se otišlo na odmor.

Nastavak susret donosi još dva gola u mreži Azzura. Prvo je u 34. minuti Jukić pogodio za 3:0, da bi konačan rezultat svojim drugim golom postavio Đotlo u posljednjom minuti susret.

Nakon prvog kola ekipa selektora Josipa Kupreškića je prva u grupi E jer su Srbija i Crna Gora odigrali meč bez pobjednika, a rezultat je glasio 1:1.

Srbija je naredni protivnik našim momcima 12. juna, a dan kasnije igramo protiv Crne Gore u posljednjem kolu grupne faze.

Euromini se igra u češkom Brnu od 9. do 17. ovog mjeseca.