Sarajevo na Koševu još uvijek ne zna za pobjedu

U Sarajevu i Bijeljini odigrane su dvije utakmice 27. kola BH Telecom Premijer lige BiH, u doigravanju za prvaka BiH.

Na stadionu Asim Ferhatović Hase Sarajevo ni iz trećeg pokušaja nije uspjelo zabilježiti pobjedu u ovoj fazi natjecanja. Nakon što su Radnik i Zrinjski otkinuli po bod, to je večeras uradila i Krupa.

Susret je okončan rezultatom 1:1, a strijelci su bili Ahmetović za Sarajevo u 50. minuti, da bi pet minuta kasnije izjednačio Koljić, za konačnih 1:1.

Dosta interesantnije je bilo u Bijeljini, gdje je domaći Radnik poražen od Željezničara, sa minimalnih 1:0.

Šanse za oba tima su se redale kao na traci, ali strijelci iz obje ekipe nisu uspjevali pronaći put do mreže. Jedini uspješan u naumu bio je Zajko Zeba, koji je pogodio u 65. minuti.

Vrijedi pomenuti da je gostujuća ekipa susret završila sa 10 igrača, nakon što je u 67. minuti, poslije starta crveni karton zaradio Srđan Stanić.