U susretu veterana Željezničar nadigrao Sarajevo

Jedna od najinteresantnijih utakmica 24. Memorijalnog malonogometnog turnira Asim Ferhatović Hase bio je susret veterana FK Sarajevo i FK Željezničar. Plavi su bili uspješniji i slavili konačnim rezultatom 4:3.

Prvo poluvrijeme proteklo je u bordo boji. Sarajevo je povelo golom Admira Hasančića, a za 2:0 pogodio je Smajo Mahmutović. Pred kraj prvog poluvremena Željezničar dolazi do 2:1 pogotkom Bulenda Biščevića.

Na početku drugog poluvremena Alen Kurt izjednačava za 2:2. Strijelac trećeg pogotka za plave bio je Bulend Biščević koji nakon odličnog solo prodora daje gol za 3:2.

Još jedan pogodak za plavce postigao je Dželaludin Muharemović, a nakon toga Almedin Hota i Alen Škoro igraju sjajnu akciju i postižu gol za konačan rezultat 4:3.