Majstorija Cana za pobjedu Liverpoola

Podijeli na Facebooku Tweet Google+ LinkedIn

Liverpool je u 35. kolu Premiershipa ostvario važnu pobjedu na gostovanju protiv Watforda rezultatom 0:1.
U nesadržajnom prvom poluvremenu Lallana je u 42. minuti udarcem iz daljine pogodio stativu, ali je tim sa Anfileda poveo u sudijskoj nadoknadi prvog dijela.

Emre Can je fenomenalno uhvatio škarice nakon ubačaja Leive i jednim od najboljih golova sezone doveo je Redse u vodstvo.

U nastavku prilično jalovi napadi domaćih, a najbolju šansu je imao Prodl u 94. minuti kada je pogodio prečku,te je Kloppov tim uspio da osvoji velika tri boda.

Liverpool je sada treći sa 69 bodova, dok je Watford na 13. mjestu sa 40.