OŠ “Kulin Ban”: Plan upisa učenika u prvi razred za školsku 2018/2019. godinu

Podijeli na Facebooku Tweet Google+ LinkedIn

Obavještavaju se roditelji da će se upis učenika u I (prvi) razred za školsku 2018/19. godinu vršiti u periodu od 07.05.2018. do 11.05.2018. godine prema navedenom rasporedu. Mole se roditelji da se pridržavaju navedenih termina.

Roditelji će na upis doći sa djecom i obavezni su ponijeti:
– izvod iz matične knjige rođenih
– ljekarsko uvjerenje za upis u I razred
– CIPS za dijete

PLAN UPISA

07.05.2018. (ponedjeljak) u 12:00h
1. Djedović Emir
2. Halilović Ajna
3. Memija Emin
4. Husić Osman
5. Tatar Ilhana
6. Husić Antonio

07.05.2018. (ponedjeljak) u 13:00h
1. Smajlović Sumea
2. Omerhodžić Nejra
3. Kerkez Ajna
4. Halilović Fatima
5. Kovačević Hena
6. Ismić Lamija

07.05.2018. (ponedjeljak) u 14:00h
1. Aščalić Ahmed
2. Derdemez Nedžla
3. Omerović Asja
4. Premčeski Manuela
5. Halilović Mugdim
6. Fazlić Kerim

08.05.2018. (utorak) u 11:00
1. Frljak Faris
2. Halilović Ajla
3. Kerkez Asja
4. Ferzan Nadir
5. Hadžić Muaz

08.05.2018. (utorak) u 12:00
1. Džafić Ajša
2. Džafić Mustafa
3. Bešlija Ajla
4. Suša Muhamed
5. Jagnjo Nejla

08.05.2018. (utorak) u 13:00
1. Hasanović Adha
2. Skopljak Amina
3. Telalagić Emir
4. Zelihić Asja
5. Jahić Ali
6. Aščalić Ajša

09.05.2018. godine (srijeda) u 12:00
1. Bešlagić Ema
2. Hadžić Dalal
3. Jazić Alden
4. Fazlić Armin
5. Hadžić Eldar

09.05.2018. godine (srijeda) u 13:00
1. Lelo Vedad
2. Ferhatović Harun
3. Karavdić Selma
4. Dedić Ernad
5. Šahinović Emin

09.05.2018. godine (srijeda) u 14:00
1. Zahirović Belmin
2. Aždahić Lejla
3. Hajdarević sara
4. Mostić Ilma
5. Džafić Emin
6. Mujić Ejjub

10.05.2018. (četvrtak) u 10:00h
1. Djedović Arman
2. Polutak Nudžejma
3. Zahirović Džanna
4. Gogić Kanita
5. Čikarić Ajla

10.05.2018. (četvrtak) u 11:00h
1. Bilalović Hamza
2. Hodović Esma
3. Skopljak Una
4. Suša Nijaz
5. Burko Emira

10.05.2018. (četvrtak) u 10:00h
1. Bećar Nejla
2. Šahinović Majra
3. Babić Ahmed
4. Tajić Nedim
5. Fazlić Davud

11.05.2018. (petak) u 11:00
1. Numanović Eman
2. Smolo Vehid
3. Buza Salem
4. Maličevski Vedad
5. Provalić Hamza
6. Hodžić Nahla

11.05.2018. (petak) u 12:00
1. Devlić Edib
2. Alimanović Adina
3. Purišević Nedžla
4. Kunić Mirza
5. Vranić Nedžla

11.05.2018. (petak) u 13:00
1. Handžić Ahmed
2. Machlah Odai
3. Mulić Omar
4. Žiga Emin
5. Suša Zinedin

Ukoliko postoji dijete koje nije na evidenciji, molimo roditelje da se jave pedagogici škole.
Pedagogica: Hasić Minka

Više vijesti