Obavještavaju se roditelji da će se upis učenika u I (prvi) razred za školsku 2018/19. godinu vršiti u periodu od 07.05.2018. do 11.05.2018. godine prema navedenom rasporedu. Mole se roditelji da se pridržavaju navedenih termina.
Roditelji će na upis doći sa djecom i obavezni su ponijeti:
– izvod iz matične knjige rođenih
– ljekarsko uvjerenje za upis u I razred
– CIPS za dijete
PLAN UPISA
07.05.2018. (ponedjeljak) u 12:00h
1. Djedović Emir
2. Halilović Ajna
3. Memija Emin
4. Husić Osman
5. Tatar Ilhana
6. Husić Antonio
07.05.2018. (ponedjeljak) u 13:00h
1. Smajlović Sumea
2. Omerhodžić Nejra
3. Kerkez Ajna
4. Halilović Fatima
5. Kovačević Hena
6. Ismić Lamija
07.05.2018. (ponedjeljak) u 14:00h
1. Aščalić Ahmed
2. Derdemez Nedžla
3. Omerović Asja
4. Premčeski Manuela
5. Halilović Mugdim
6. Fazlić Kerim
08.05.2018. (utorak) u 11:00
1. Frljak Faris
2. Halilović Ajla
3. Kerkez Asja
4. Ferzan Nadir
5. Hadžić Muaz
08.05.2018. (utorak) u 12:00
1. Džafić Ajša
2. Džafić Mustafa
3. Bešlija Ajla
4. Suša Muhamed
5. Jagnjo Nejla
08.05.2018. (utorak) u 13:00
1. Hasanović Adha
2. Skopljak Amina
3. Telalagić Emir
4. Zelihić Asja
5. Jahić Ali
6. Aščalić Ajša
09.05.2018. godine (srijeda) u 12:00
1. Bešlagić Ema
2. Hadžić Dalal
3. Jazić Alden
4. Fazlić Armin
5. Hadžić Eldar
09.05.2018. godine (srijeda) u 13:00
1. Lelo Vedad
2. Ferhatović Harun
3. Karavdić Selma
4. Dedić Ernad
5. Šahinović Emin
09.05.2018. godine (srijeda) u 14:00
1. Zahirović Belmin
2. Aždahić Lejla
3. Hajdarević sara
4. Mostić Ilma
5. Džafić Emin
6. Mujić Ejjub
10.05.2018. (četvrtak) u 10:00h
1. Djedović Arman
2. Polutak Nudžejma
3. Zahirović Džanna
4. Gogić Kanita
5. Čikarić Ajla
10.05.2018. (četvrtak) u 11:00h
1. Bilalović Hamza
2. Hodović Esma
3. Skopljak Una
4. Suša Nijaz
5. Burko Emira
10.05.2018. (četvrtak) u 10:00h
1. Bećar Nejla
2. Šahinović Majra
3. Babić Ahmed
4. Tajić Nedim
5. Fazlić Davud
11.05.2018. (petak) u 11:00
1. Numanović Eman
2. Smolo Vehid
3. Buza Salem
4. Maličevski Vedad
5. Provalić Hamza
6. Hodžić Nahla
11.05.2018. (petak) u 12:00
1. Devlić Edib
2. Alimanović Adina
3. Purišević Nedžla
4. Kunić Mirza
5. Vranić Nedžla
11.05.2018. (petak) u 13:00
1. Handžić Ahmed
2. Machlah Odai
3. Mulić Omar
4. Žiga Emin
5. Suša Zinedin
Ukoliko postoji dijete koje nije na evidenciji, molimo roditelje da se jave pedagogici škole.
Pedagogica: Hasić Minka