Sloboda osvojila bod u Visokom

Još jedan kiks visočke Bosne se desio u 18.kolu Prve Lige FBiH . Nakon Viteza bod iz Visokog odnijela je tuzlanska Sloboda. Sve je bilo spremno za pobjedu. Na stadionu je bio i legendarni fudbaler Refik Šabanadžović, ali sreća ponovo nije bila na strani Bosne. Sjajno su počeli domaći fudbaleri. Gol za vodstvo u 30 minuti postigao je Idriz Džafić.

Međutim jedna kontra gostiju donijela je izjednačenje. Radost gostujućim navijačima, kojih je bilo oko 50-ak, donio je Haris Ribić. Ali već u sljedećem napadu vidjeli smo gol kakav dugo nismo, bar na stadionu “Luke”. Kalkan je odlično šutirao i sa nekih 25 metara pogodio same rašlje gola Slobode. Sa tim rezultatom otišlo se na odmor. U drugom poluvremenu gledali smo blagu dominaciju Tuzlaka . Na kraju im se to i isplatilo. Nesporazum u odbrani Bosne iskoristio je rezervista Selamović i u 86. minuti pogodio za konačnih 2:2.

9. Bosna 21

U narednom 19.kolu visočka Bosna ide na teško gostovanje u Bugojno gdje će odmjeriti snage sa Iskrom.

(VisokoIN/Q radio)

Vezani članci

Otvoreno pismo stanovnika u Naselju Luke: Kako Upraviteljstvo na grbači etažnih vlasnika stanova živi i skupljaju “harač”

Visokoin.com

Zenička policija pronašla i oduzela više od jednog kilograma opojne droge

Sretan 7. april – Dan oslobođenja Grada Visokog od fašizma

Nole se kući u BiH: Visoko ga zauvijek kupilo

Tvrtko I Kotromanić: 633. godišnjica smrti prvog bosanskog kralja

Grad Visoko sa 11.070 zaposlenih na trinaestom mjestu u FBiH po broju zaposlenih