Tražite posao? Mesna industrija SEMKO traži nove radnike!

Mesna industrija SEMKO je jedan od vodećih proizvođača mesnih proizvoda u Bosni i Hercegovini.
Zbog povećanog obima posla, tražimo motivirane i odgovorne kandidate za sljedeće radno mjesto;

Radnik/radnica na poslovima pakovanja u pakeraju – 3 izvršioca

Opis radnog mjesta:

• Priprema proizvoda za pakovanje
• Upravljanje i rad na mašinama za rezanje (slajserica)
• Upravljanje i rad na mašinama za pakovanje (vakum strojevi)
• Upravljanje i rad na mašinama za pakovanje (flow-pack strojevi)
• Praćenje potrošnje ambalažnih materijala za pakovanje
• Praćenje potrošnje ostalih potrošnih materijala i/ili dijelova uređaja za pakovanje (vijci, sitni dijelovi, ulje i sl.)
• Odstranjivanje neusklađenih proizvoda
• Čišćenje i dezinfekcija opreme, mašina i radnog mjesta nakon obavljenih poslova
• Ostali poslovi po nalogu Rukovodioca proizvodnje

Očekujemo

Osim zakonom propisanih uvjeta, kandidat treba da ispunjava i posebne uslove:
• komunikativnost i profesionalan odnos prema poslu
• osoba s iznimnim smislom za organizaciju, točnost i pravovremenost
• odgovorna, stabilna i smirena osoba
• brzo usvajanje protokola funkcioniranja društva
• brza prilagodba radnom timu

Za navedenu poziciju nudimo:

• Izazovan posao u dinamičnom okruženju,
• Pozitivnu radnu atmosferu i rad u timu motiviranih suradnika.
Prednost u selekciji imaju kandidati sa iskustvom na istim ili sličnim poslovima.

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete, spremni ste na nove izazove i rad u dinamičnom okruženju, pošaljite nam svoj CV putem pošte na adresu: MI SEMKO d.o.o., Goruša bb, 71300 Visoko s naznakom “ZA KONKURS” ili putem elektronske pošte na email: posao@semko.ba.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će se kontaktirati.

MI Semko doo zadržava pravo prijevremenog zatvaranja konkursa. MI Semko doo zadržava pravo ponavljanja ili poništavanja konkursa usljed neadekvatnih prijava.

Oglas je otvoren do 15.08.2017.